Живот
19. јуни 2018 - 18:09

Снимиле пар како има секс во авион, па видеото го пратиле на нивната ќерка

Брачен пар останал шокиран откако забележале дека момечто и девојката кои седеле позади нив во авионот имаат секс.
 
Родителите на Килеј Тули и испратиле видео од страсната двојка која седела зад нив, а таа пак го објавила видеото на својто Твитер.
 
- Мајка ми е татко ми сакаа само релаксирачко патување во Мексико, а потоа ми го пратија ова - напишала девојката под видеото кое е видено повеќе од три милиони пати.