Македонија
30. јуни 2022 - 17:13

Си го истепал колегата пред магацин од фирма во Гази Баба

На 30.06.2022 во 07.45 часот во Полициската станица Гази Баба, В.К.(22) од Скопје пријавил дека во 06.50 часот пред магацин од фирма на подрачје на Гази Баба бил физички нападнат од неговиот колега М.Т., информираше МВР.

Се работи на расчистување на случајот.