Џет-Сет
26. July 2015 - 12:33

Пејачката на Гранд неисчупана и со скршени заби?

Ѕвездата на Гранд, Јелена Гербеч, повторно ги насмеа фановите на Инстаграм. Таа објави фотографија која стана хит.