Македонија
26. February 2021 - 16:13

Мијалков спроведен во Шутка | ВИДЕО

Поранешниот директор на УБК по пресудата за случајот „Таргет-Тврдина“ Сашо Мијалков спроведен во истражниот затвор во Шутка.

 

Елена Милошевска