Македонија
9. December 2019 - 19:39

Две лица физички нападнати во Скопје

Денеска во 01.30 часот во Полициската станица Центар, А.К.(20) од Скопје пријавил дека околу 00.45 часот на ул.„Филип Втори Македонски“, тој и С.И.(23) од Скопје биле физички нападнати од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.